Airport 1845302 960 720

Travel hack #2: nie przepłacaj na lotnisku - weź pustą butelkę

niedziela, 13 sierpnia 2017

Wakacje to najlepszy czas w roku. Już samo planowanie podróży wprawia nas w dobry nastrój, na miejscu jesteśmy zupełnie pochłonięci wrażeniami, a po powrocie jeszcze długo wspominamy atmosferę beztroski. Każda, krótsza czy dłuższa odskocznia od obowiązków i codziennego zabiegania jest co jakiś czas wskazana. A jeśli chodzi o sposoby na tanie, komfortowe i relaksujące wakacje - możesz liczyć na nas! Dzięki serii pomocnych travel hacks podpowiemy Ci, jak przypadkiem nie spakować stresu ze sobą.

Właśnie gdy zaopatrzyłeś się w butelkę schłodzonego, orzeźwiającego napoju i powędrowałeś do kontroli bezpieczeństwa, okazało się, że musisz ją wyrzucić! Z żalem pozbywasz się napoju i za podwójną cenę kupujesz nowy w strefie bezcłowej. No tak, nie ma to jak dobrze zainwestowane pieniądze. Nie martw się - mamy dla ciebie travel hack na pocieszenie serca i portfela.

Weź ze sobą pustą butelkę lub bidon! Na każdym lotnisku znajdują się fontanny z wodą pitną - pragnienie ci nie grozi i nie spłukasz się na wodzie! Własna butelka to także ekologia w dobrym stylu. Dbasz o środowisko, a wśród ogromu produktów dostępnych na rynku na pewno odnajdziesz swój trendy ideał.

Bezcenna rada dla zdrowia i wakacyjnego budżetu od Lot-Opóźniony.pl! Chcesz poznać więcej podróżniczych hacków? Odwiedzaj regularnie naszego bloga!