O nas

Na wakacjach czy w podróży służbowej - opóźnienia i odwołania zawsze oznaczają niespodziewaną zmianę planów. Niestety, linie lotnicze zwykle odmawiają wypłaty odszkodowań poszkodowanym pasażerom. Brak wiedzy, doświadczenia i czasu to główne powody, dla których pasażerowie rezygnują z dochodzenia swoich praw o odszkodowanie. I to właśnie z tego powodu Yource, macierzysta firma Lot-Opóźniony.pl, została założona w 2010 roku. Pomagamy pasażerom i organizatorom wycieczek ubiegać się o odszkodowania za opóźnione, odwołane i przepełnione loty. Yource działa w 9 krajach i oferuje wsparcie w 8 różnych językach, wszystkie pod jedną marką. Dbamy o komunikację z liniami lotniczymi i dążymy do tego, aby każde powierzone nam roszczenie zakończyło się sukcesem.

Bart de Jonge

CFO

Przed rokiem 2010, kiedy razem z Tomem i Mario założył Yource, Bart studiował Ekonomię Biznesu w Amsterdamie. Teraz w Yource odpowiada za wszystkie kwestie dotyczące finansów, takie jak budżet, prognozy finansowe oraz decyzje inwestycyjne. Bart monitoruje także procesy operacyjne w firmie i ich efektywność oraz zarządza rozwojem produktu. Wszystko po to, aby pasażerowie w skuteczny i efektywny sposób mogli uzyskać odszkodowanie.

Tom van Bokhoven

CEO

Zaraz po ukończeniu studiów w Utrechcie, Tom przeprowadził się do Amsterdamu. Tam uzyskał dyplom z Zarządzania w budownictwie, a także rozpoczął swoją działalność. Od momentu założenia Yource, Tom odpowiada za planowanie strategiczne oraz strony internetowe, wśród których znajdują się m.in. Vlucht-Vertraagd.nl i Flight-Delayed.co.uk. Tom kieruje również marketingiem międzynarodowym i PR-em oraz włącza się w procesy akwizycyjne (B2C i B2B). W wolnym czasie aktywnie działa na amsterdamskiej scenie startupowej.

Mario Wester

CTO

W 2003 roku podczas studiów Projektowanie Multimediów Mario założył własną firmę, zajmującą się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych. Jako developer tworzył wiele aplikacji webowych i rozwiązań back office dla firm. Studiując później Informatykę w Biznesie, założył wspólnie z Tomem i Bartem firmę Yource. Mario nadzoruje w Yource procesy IT oraz usługi Business Intelligence międzynarodowych stron internetowych. Wiąże się to z ochroną danych osobowych i prywatności klientów. Poza tym Mario kieruje integracją systemów firmowych z systemami naszych partnerów i automatyzacją procesów biznesowych.