Klm750

KLM zabierze Cię w unikalną podróż poprzez podcast

wtorek, 20 marca 2018

Linie lotnicze KLM ruszyły z nową platformą z podcastami podróżniczymi pod nazwą „The Journey”. KLM są pierwszymi liniami, które za pośrednictwem słuchowisk pragną pokazać podróżnym potęgę podróżowania i w ciekawy sposób zainspirować do odkrywania świata.

Na platformie „The Journey” opublikowano już pierwszy podcast o Alasce oraz zapowiedzi do kolejnych odcinków. W każdym 30-minutowym odcinku słuchacze poznają inspirującą historię osoby, której podróż zmieniła całe życie oraz niezwykłe miejsca – od bezkresów Alaski po zatłoczone ulice New Delhi.

Od 19 marca 2018 co dwa tygodnie ukaże się nowy audio-dokument, który będzie dostępny za darmo za pośrednictwem aplikacji takich jak Spotify, Podcast app, iTunes, Google Play, czy Stitcher. Pasażerowie lotów międzykontynentalnych KLM będą mogli także słuchać podcastów, korzystając z pokładowego systemu rozrywki (w menu „Muzyka”).

„Podcast stanowi unikatowe poszerzenie naszych obecnych kanałów komunikacji. Z perspektywy naszej marki, podcasty to niezwykły sposób opowiadania o inspirujących doświadczeniach i podróżach, które mogą zainteresować słuchacza na 30 do 40 minut.” - powiedziała Natasha van Roode, Szef Działu Komunikacji Marketingowej KLM.

Ostatni odcinek „The Journey”

KLM wciąż poszukuje niezwykłej historii, która zakończy pierwszą serię podcastów „The Journey”. Słuchacze poprzez podcast.klm.com mogą dzielić się swoimi wyjątkowymi doświadczeniami z podróży, które mają szansę być inspiracją dla innych.

Innowacja

KLM nieustannie pracuje nad innowacyjnymi metodami komunikacji. Ponieważ podcasty zyskują coraz większą popularność na całym świecie, linie postrzegają to jako wyjątkową sposobność do nawiązania kontaktu z pasażerami.