Lot opóźniony, odwołany lub odmowa wejścia na pokład?

Możesz być uprawniony do odszkodowania w wysokości do 600€!

Sprawdź odszkodowanie

Lot-Opóźniony.pl prezentuje: ‘The Ones To Follow’ 2018 - Najlepsi  podróżniczy blogerzy w Europie!

 

Chcemy, aby ludzie podróżujący po całym świecie mieli jak najlepsze wspomnienia z każdej podróży. Oprócz tego, że pomagamy pasażerom uzyskać odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot, chcemy ich również inspirować! Dlatego też stworzyliśmy listę najlepszych blogerów, vlogerów i influencerów w całej Europie i poprosiliśmy ich o podzielenie się z nami ich doświadczeniami z podróży.

 

Seria wywiadów z podróżnikami: już tego lata!

Latem, Lot-Opóźniony.pl publikować będzie wywiady z miłośnikami podróży. W ramach tej serii przeprowadzimy wywiady nie tylko z podróżnikami z Polski, ale także z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Belgii, Hiszpanii czy Danii. Wywiady zostaną również przetłumaczone i opublikowane na naszych międzynarodowych stronach internetowych.

Poprosimy blogerów, aby opowiedzieli nam o swoich najlepszych doświadczeniach z podróży, ulubionych miejscach i wielu innych.

 

Jak działa lista ‘The Ones To Follow’?

Nasz międzynarodowy zespół ds. marketingu i komunikacji wybrał dla Was swoich ulubionych blogerów, ale oprócz tego przeszukaliśmy też Internet w poszukiwaniu prawdziwych podróżniczych perełek. Pod koniec lata opublikujemy pełną listę ‘The Ones To Follow 2018’ na naszym blogu.

 

Chcesz być częścią naszej listy?

Jesteś podróżnikiem i chcesz być na naszej liście, ale nie ma Cię wśród wybranych? Skontaktuj się z nami poprzez Facebook, Twitter, Linkedin lub po prostu wyślij do nas maila. Zawsze znajdziemy czas, aby odpowiedzieć na Twoją wiadomość.

Sprawdź, czy jesteś uprawniony do odszkodowania lub zwrotu pieniędzy!

Sprawdź mój lot