Lot-Opóźniony.pl prezentuje: ‘The Ones To Follow’ 2018 - Najlepsi podróżniczy blogerzy w Europie!

Chcemy, aby ludzie podróżujący po całym świecie mieli jak najlepsze wspomnienia z każdej podróży. Oprócz tego, że pomagamy pasażerom uzyskać odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot, chcemy ich również inspirować! Dlatego też stworzyliśmy listę najlepszych blogerów, vlogerów i influencerów w całej Europie i poprosiliśmy ich o podzielenie się z nami ich doświadczeniami z podróży.

Rozpocznij swój wniosek o odszkodowanie

Seria wywiadów z podróżnikami: już tego lata!

Latem, Lot-Opóźniony.pl publikować będzie wywiady z miłośnikami podróży. W ramach tej serii przeprowadzimy wywiady nie tylko z podróżnikami z Polski, ale także z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Belgii, Hiszpanii czy Danii. Wywiady zostaną również przetłumaczone i opublikowane na naszych międzynarodowych stronach internetowych.

Poprosimy blogerów, aby opowiedzieli nam o swoich najlepszych doświadczeniach z podróży, ulubionych miejscach i wielu innych.

Jak działa lista ‘The Ones To Follow’?

Nasz międzynarodowy zespół ds. marketingu i komunikacji wybrał dla Was swoich ulubionych blogerów, ale oprócz tego przeszukaliśmy też Internet w poszukiwaniu prawdziwych podróżniczych perełek. Pod koniec lata opublikujemy pełną listę ‘The Ones To Follow 2018’ na naszym blogu.

Chcesz być częścią naszej listy?

Jesteś podróżnikiem i chcesz być na naszej liście, ale nie ma Cię wśród wybranych? Skontaktuj się z nami poprzez Facebook, Twitter, Linkedin lub po prostu wyślij do nas maila. Zawsze znajdziemy czas, aby odpowiedzieć na Twoją wiadomość.