Bonfire 1867275 960 720

Trendy podróżnicze: kemping w stylu glamour

piątek, 11 sierpnia 2017

Znudziły Ci się wakacje all inclusive? Marzysz o letniej ucieczce na łono natury i chwili zapomnienia o troskach codzienności? Pomyśl tylko – świeże powietrze, spacery po lesie, szum wody, ogniska pod gwieździstym niebem... Jednak wizja kilometrowej wędrówki z plecakiem, robienie okopów w razie deszczu czy rezygnacja z wygodnej poduszki lekko Cię przeraża? Jest na to idealny sposób – glamping, czyli luksusowe biwakowanie.

Glamping to połączenie komfortu z bliskością natury, które zdobyło już rzesze fanów na całym świecie. Wyprawy do klimatycznych i najbardziej inspirujących miejsc z daleka od zgiełku wielkich miast już nie muszą kojarzyć się z rozbijaniem obozowiska, ani menażkami na butli gazowej. Stylowe domki w koronach drzew lub na brzegu plaży, wokół dzika przyroda i błogi spokój, a do tego warsztaty jogi, zabiegi spa i medytacje, ciepła woda, najnowocześniejsze gadżety – przybywasz na miejsce i bez utraty chwili zaczynasz pełną relaksu przygodę.

Wśród licznych ofert każdy znajdzie magiczne miejsce dla siebie. Wybraliśmy trzy, które z pewnością zainspirują Cię do glampingowych wakacji!

1. Glendoria, Polska

Dla szukających ciszy i spokoju, to malowniczo położone miejsce wśród pastwisk i pachnących łąk będzie prawdziwą idyllą. Designerskie apartamenty, prywatna plaża nad jeziorem, spa na łonie natury i pyszna lokalna kuchnia - czego chcieć więcej?

2. Whitepod, Szwajcaria

Dla tych, którzy szukają przygody w połączeniu z luksusowym pobytem, Whitepod to miejsce idealne. W scenerii Szwajcarskich Alp znajduje się ecocamping z innowacyjnymi domkami przypominającymi igloo, które idealnie wtapiają się w górski krajobraz. Ponadto prywatne stoki narciarskie, elegancka restauracja i spa dla relaksu – niezliczona ilość wrażeń o każdej porze roku.

3. Treehotel, Szwecja

Pięknem dziewiczej przyrody możesz nacieszyć oczy i odnaleźć upragniony spokój, budząc się i zasypiając w koronach leśnych drzew. Tutaj króluje natura, wartości ekologiczne, komfort i nowoczesny design.

Lot-Opóźniony.pl życzy udanego i bezstresowego glampingowania!