Shutterstock 330684083 resized

Virgin Atlantic: Pasażer odstępuje miejsce w pierwszej klasie starszej kobiecie

czwartek, 2 stycznia 2020

Można powiedzieć, że świąteczna atmosfera udzieliła się ostatnio jednemu z pasażerów Virgin Atlantic. Podczas lotu z Londynu do Nowego Jorku, jeden z podróżujących mężczyzn oddał swoje miejsce w pierwszej klasie 88-letniej kobiecie, która zawsze marzyła o locie w First-Class. Wyobraź sobie, że ktoś oddałby Ci swoje miejsce w pierwszej klasie!

Co się wydarzyło podczas lotu?

Na początku grudnia młody dżentelmen o imieniu Jack, który wraz z rodzicami zakupił miejsce w pierwszej klasie podczas lotu Virgin Atlantic, postanowił zrezygnować ze swojej miejscówki i oddać ją starszej kobiecie o imieniu Violet. Jack oraz emerytowana pielęgniarka pochodząca z Wielkiej Brytanii poznali się już na lotnisku, gdzie razem czekali na wejście na pokład samolotu. Violet zdradziła, że zawsze jej marzeniem była podróż w pierwszej klasie. Jack pomyślał, że podróż w takiej klasie sprawi więcej radości staruszce niż jemu, dlatego postanowił się z nią zamienić miejscami.

Stewardessa Virgin Atlantic podzieliła się tą historią w mediach społecznościowych

Amy, stewardessa, która podzieliła się tą historią ze światem, opisuje gest Jacka jako „gest życzliwości jego serca, o który nikt go nie musiał prosić”. Następnie Amy opublikowała zdjęcia personelu pokładowego i starszej Pani, twierdząc, że Violet poprosiła o zdjęcie, aby mieć dowód tej historii. Chciała całym tym zdarzeniem podzielić się ze swoją córką, którą leciała odwiedzić w Nowym Jorku.

Pierwsza klasa podczas lotów Virgin Atlantic

Linie lotnicze Virgin Atlantic oferują wspaniałe doświadczenia w pierwszej klasie, a według rankingu Lot-Opóźniony.pl zajmują one 5 miejsce wśród najlepszych linii lotniczych w Europie oferujących loty pierwszą klasą. Brytyjski przewoźnik stawia na pierwszą klasę, nazywając ją „Upper Class”. Skierowana jest ona przede wszystkim do często podróżujących pasażerów biznesowych. To co sprawia, że Virgin Atlantic zajmuje 5 miejsce to to, że przewoźnik tworzy bardziej nieformalną, ale wciąż profesjonalną atmosferę na pokładach swoich samolotów.

Twój lot Virgin Atlantic był opóźniony lub odwołany? Możemy Ci pomóc!

Opóźnienia, odwołania czy też overbooking zdarzają się nawet podczas lotów pierwszą klasą. Niezależnie od tego, czy leciałeś klasą ekonomiczną czy premium, możesz otrzymać nawet do 600€ rekompensaty!

Jeśli Twój lot był zakłócony, a Ty nie jesteś pewien, czy przysługuje Ci odszkodowanie, możesz to u nas sprawdzić za darmo. Następnie możesz zdecydować, czy chcesz abyśmy zajęli się Twoim wnioskiem. Nie pozwolimy linii lotniczej odrzucić Twojego wniosku o odszkodowanie bez powodu. A co najlepsze - nasza 25% prowizja obowiązuje tylko wtedy, gdy uda nam się uzyskać Twoją rekompensatę. Korzystaj z przysługujących Ci praw i ubiegaj się o odszkodowanie!

Sprawdź lot

Dowiedz się więcej na temat swoich praw klikając tutaj!

Masz więcej pytań? Odpowiedzi na niektóre z nich znajdziesz w naszej zakładce FAQ - Najczęściej Zadawanych Pytań.


Trustpilot-Opinie o Lot-Opóźniony.pl