Yource

Witamy naszą nową globalną markę: Yource! Green Claim przechodzi do historii

poniedziałek, 7 stycznia 2019

Przykładamy dużą uwagę do osobistego podejścia do naszych klientów i zapewniamy, że dostają oni to, do czego są uprawnieni.

Dzisiejszy dzień - 7 stycznia 2019 - jest dla nas bardzo ważnym dniem: nasze spółki macierzyste Green Claim B.V. oraz Flug-Verspaetet.de GmbH zmieniły swoje nazwy na Yource B.V. i Yource GmbH. W związku z tym chcielibyśmy udzielić kilku informacji - dlaczego tak się stało i co to oznacza dla naszych (potencjalnych) klientów.

Nasza firma została założona w Holandii w 2010 roku pod nazwą Green Claim B.V. Niedługo po tym, rozwinęliśmy się na tyle, że wystartowaliśmy z kolejnymi stronami internetowymi w różnych językach, aby pomóc pasażerom w całej Europie i na świecie. W rezultacie powstały strony internetowe operujące w 9 różnych krajach. Używaliśmy i nadal będziemy używać naszych lokalnych domen, takich jak Lot-Opóźniony.pl, Flight-Delayed.co.uk czy Vlucht-Vertraagd.nl, aby zapewnić każdemu optymalną i jak najlepszą obsługę wniosków. Obecnie przekształcamy się w Yource, aby stać się jedną globalną marką. Oznacza to, że te same wysokiej jakości usługi będą gwarantowane na całym świecie.

W praktyce nie pojawią się żadne większe zmiany. Jedyną różnicą będzie to, że nasze pisma będą podpisywane nową nazwą firmy. Ci sami specjaliści ds. roszczeń będą w ten sam sposób pomagać naszym klientom. Ponadto, nasi partnerzy prawni we wszystkich krajach pozostaną bez zmian.

Powodem, dla którego zaczęliśmy całą tą wielką przygodę jest fakt, że zdaliśmy sobie sprawę, że czasami nie wszystko idzie zgodnie z planem podczas podróży. Yource, nasza nowa marka, pomaga pasażerom otrzymać osobiste wsparcie i uwagę, które są potrzebne, gdy dzieje się coś niespodziewanego. Przykładamy dużą uwagę do osobistego podejścia do naszych klientów i zapewniamy, że dostają oni to, do czego są uprawnieni.

Zmiana nazwy na Yource może wydawać się małym krokiem, ale przeistoczenie się w markę globalną oznacza o wiele więcej. Będziemy walczyć o prawa pasażerów jeszcze mocniej niż kiedykolwiek wcześniej. Jesteśmy tu by Ci pomóc!


Trustpilot - Opinie o Lot-Opóźniony.pl