Shutterstock 337122470 reduced

Travel hack #12 : kasa “za darmo”

piątek, 29 września 2017

Wakacje to najlepszy czas w roku. Już samo planowanie podróży wprawia nas w dobry nastrój, na miejscu jesteśmy zupełnie pochłonięci wrażeniami, a po powrocie jeszcze długo wspominamy atmosferę beztroski. Krótsza czy dłuższa odskocznia od obowiązków i codziennego zabiegania jest nam co jakiś czas potrzebna. A jeśli chodzi o sposoby na tanie, komfortowe i relaksujące wakacje - możesz liczyć na nas! Dzięki serii pomocnych travel hacks podpowiemy Ci, jak przypadkiem nie spakować stresu ze sobą.

Rozpoczęcie czy zakończenie wakacji ogromnym opóźnieniem lotu to nic przyjemnego. Ale przysłowiowe “nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło” może się sprawdzić w tej sytuacji. Chyba nie ma takiej osoby, która nie chciałaby zastrzyku gotówki “za darmo”. Tu pomoże Ci Lot-Opóźniony.pl z naszym numer 1 travel hack!

Kiedy Twój lot jest opóźniony lub odwołany możesz - w stosunku do okoliczności - mieć prawo do odszkodowania. Wyjątkiem jest powołanie się linii lotniczych na siłę wyższą, np. złe warunki meteorologiczne. Pomożemy Ci chętnie w ubieganiu się o odszkodowanie, gdyż nie zawsze jest to prosta sprawa. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę, wprowadzisz numer i datę lotu i voilà: pierwsza porada ukaże się od razu na Twoim ekranie! Banalnie proste! Pamiętaj, że zawsze warto ubiegać się o swoje prawa.

Chcesz poznać więcej podróżniczych hacków od Lot-Opóźniony.pl? Odwiedzaj regularnie naszego bloga!