Left row

Travel hack #6: wybierz kolejkę po lewej

piątek, 18 sierpnia 2017

Wakacje to najlepszy czas w roku. Już samo planowanie podróży wprawia nas w dobry nastrój, na miejscu jesteśmy zupełnie pochłonięci wrażeniami, a po powrocie jeszcze długo wspominamy atmosferę beztroski. Każda, krótsza czy dłuższa odskocznia od obowiązków i codziennego zabiegania jest co jakiś czas wskazana. A jeśli chodzi o sposoby na tanie, komfortowe i relaksujące wakacje - możesz liczyć na nas! Dzięki serii pomocnych travel hacks podpowiemy Ci, jak przypadkiem nie spakować stresu ze sobą.

Nareszcie wakacje! Spakowany i gotowy do podróży, niecierpliwie czekasz już tylko na start samolotu i przybycie do upragnionego celu podróży. A przed Tobą jeszcze cała procedura nadania bagażu, sprawdzenia biletu i przejście przez kontrolę bezpieczeństwa. Od razu myślisz o wijących się przez pół lotniska kolejkach? Mamy na to niezłą radę!

Ustawiając się w kolejkach na lotnisku, wybieraj zawsze rzędy po lewej stronie. Z przeprowadzonych badań wynika, że ludzie praworęczni - czyli około 90% populacji - mają tendencję do wyboru rzędów po prawej stronie. Wynika to z pracy naszego mózgu, ponieważ u większości lewa półkula odpowiada za prawe pole widzenia. Aby ominąć najdłuższe kolejki, przestaw się na rzędy po lewej!

Ten podróżniczy hack z pewnością zminimalizuje lotniskowe frustracje! Chcesz poznać więcej podróżniczych hacków od Lot-Opóźniony.pl? Odwiedzaj regularnie naszego bloga!