Shutterstock 371883859 reduced

Travel hack #5: wyprasowane na wakacje!

piątek, 11 sierpnia 2017

Wakacje to najlepszy czas w roku. Już samo planowanie podróży wprawia nas w dobry nastrój, na miejscu jesteśmy zupełnie pochłonięci wrażeniami, a po powrocie jeszcze długo wspominamy atmosferę beztroski. Każda krótsza czy dłuższa odskocznia od obowiązków i codziennego zabiegania jest co jakiś czas wskazana. A jeśli chodzi o sposoby na tanie, komfortowe i relaksujące wakacje - możesz liczyć na nas! Dzięki serii pomocnych travel hacks podpowiemy Ci, jak przypadkiem nie spakować stresu ze sobą.

Pakowanie walizki jest przełomowym momentem! Przedwakacyjna euforia połączona z lekkim bólem brzucha, znanym jako syndrom “czy-na-pewno-wszystko-spakowałem?!”. W internecie aż roi się od wskazówek i trików na pakowanie walizki, a my przygotowaliśmy dla Ciebie serię tych pożytecznych i ciekawych!

Zarówno dla wakacjowiczów, jak i wybierających się w podróż służbową mamy interesujący travel hack. Nie lada wyzwanie stanowi spakowanie ubrań tak, by wyjąć je z walizki w nienagannym stanie. Dla większości zmorą jest prasowanie kołnierzyka koszuli i kto chciałby po ciężkich staraniach znów mieć  pogniecione ubranie?! Lot-Opóźniony.pl ma na to sposób: zroluj pasek do spodni, a następnie włóż go pod kołnierz koszuli. Voilà! W ten sposób nie powstaną zagniecenia i będziesz mógł zapomnieć o ponownym prasowaniu!

Przydatna wskazówka specjalnie dla Ciebie od Lot-Opóźniony.pl! Chcesz poznać więcej podróżniczych hacków? Odwiedzaj regularnie naszego bloga!